Temizlik Personel Tedarik

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

PERSONEL SEÇİMLERİ VE EĞİTİMLERİMİZ

Beta Temizlik 200'ü aşkın kadrolu ve part time çalışanı ile kendini sürekli geliştiren sektörün ilke ve kurallarını kendine prensip edinmiş, çalışanını ve müşteri haklarına saygılı müşteri ve çalışan portföy cetvelini sürekli yükselmektedir.

Eğitimlerimiz

BETA TEMİZLİK gelişime yönelik kalite hedefleri arasında eğitime ayrı bir önem vermektedir. Tüm BETA TEMİZLİK personeli, işe girişte alacağı intibak eğitiminden başka, belirlenmiş periyotlar ile yapılan performans değerlendirmeleri ile tespit edilen eğitim ihtiyaçlarının ışığında da eğitim vermekteyiz. Yıllık bir plan dâhilinde yapılan eğitimlerin içerik, etkinlik v verimliliği ölçülerek geliştirilmeleri hedeflenmiştir.

Projelerimizin tümünde personelimizin etkili bir ekip anlayışı içinde ve görevini tam olarak kavramış biçimde çalışmaları yönetim ilkemizdir. Müşteri ihtiyaçlarının göz önünde tutulması v görev prosedürlerinin uygulanması temel esasımızdır. Bu nedenlerle BETA TEMİZLİK hizmet verdiği iş yerlerinde görevlendirdiği personellerini gündüz ve gece belli olmayan saatlerde denetime tabi tutmakta, personelin performanslarını yüksek tutabilmeleri için onları çok dikkatli, izlemekte, temizlik,teknik hizmetleri ile ilgili görev ve ayrıntıların en ince detaylarına kadar anlaşıldığını geri besleme yöntemi ile kontrol etmektedir.

PERSONEL SEÇİMLERİMİZ

Temizlik görevlilerinin personellerin tecrübeli ve düzenli bir aile yapısı olan elemanlar arasından seçilmesine özen gösterilmektedir
Cumhuriyet savcılıklarından ve adli sicil kurumlarından araştırılan sabıka kayıtlarının müspet sonuçlanması ve Hakanlarında referans alınabilecek kişilerden alınan bilgilerin olumlu çıkması halinde işe alınması kesinleşen adaylar, sağlık kontrollerinden geçirilmekte ve fiziki yeterlilikleri değerlendirilmektedir.
Görevlendirilecek personelin aşağıda belirtilen özelliklere sahip olmalarına özen gösterilmektedir.
- En az ilköğretim okulu mezunu
- Görevin gerektirdiği, çağdaş görünüşlü
- Diksiyonu düzgün
- Dinamik ve kendine özen gösteren
- Sürat-i intikali çabuk olan
- 35 yaşını aşmamış

ACİL DURUM (MOBİL EKİP)

Çalıştığımız firmalarımızla BETA TEMİZLİK tarafından taahhüt edilen tüm faaliyetlerin etkin ve kesintisiz olarak sürdürülmesi için ( su baskını, tadilat, genel temizlikler vb.) karşılaşılacak her türlü ek temizlik merkeze bağlı 35 kişilik mobil ekip personeli tarafından acil çağrıya mesai saatleri içerisinde en geç iki saat, mesai saatleri dışında en geç üç saat içinde mobil ekip tarafından hizmet verilmektedir.

YÖVMİYECİ PERSONEL İSTİHTAM KOŞULLARI 1- Bünyemizde istihtam edeceğimiz tüm personelimiz T.C Vatandaşı AKIL ve BEDEN sağlığı yerinde 18-45 yaş aralığında, Adli sicil kaydı bulunmayan bireylerden oluşacaktır.
2- Bünyenizde istihtam edilecek tüm personelimiz tektip kıyafetli, her iş günü saç, sakal. Kılık kıyafet bakımlı olunacaktır.
3- Söz konusu projede görev alacak tüm personelimizin, insan kaynakları bölümümüzde mevcut, özlük dosyalarının tamamının birer sureti tarafınıza sunulacaktır.
4- Söz konusu projede görevlendirilecek personelin mesai ve iş gücü gözlem ve denetimini projede yetkili sayılacak bir proje şefi üstlenecek olup hizmet ifası esnasında yaşanabilecek aksaklıklar anında çözüme ulaştırılması sağlanacaktır.
5- Günlük çalışan personel ve varsa ek çalışma (mesai) çizelgeleri akşam ve sabah olmak üzere iki vardiya halinde idarenizdeki vardiya amirlerine paraflatılıp haftalık çetele halinde bir nüshası tarafınıza sunulacaktır.
6- Projede görev alacak BETA TEMİZLİK personeli tarafınızdan belirlenmiş tüm güvenlik ve çalışma kurallarına harfiyen riayet edecektir.
7- Projede istihtam edilecek personelin sürekliliği sağlanacak, acemilik sürecindeki iş ve zaman kaybı minimuma indirilecektir.
8- Projede görev alacak tüm personelimiz çalışmış oldukları sürenin tamamı ile alakalı sigortalı olacaktır.
9- Projede görev alacak personelin aylık hak ediş ödemeleri resmi bir banka kanalı ile yapılacak olup, aynı bankada açılacak olan personel kıdem tazminatı fonu her ay kıdem hak edişleri yatırılarak bloke edilecektir.
10- Projede görev alacak tüm personelin SGK gereği yükümlü olunan SSK prim, vergi vb. ödemeleri tarafınıza kesilecek fatura tahsil tarihini takip eden iki iş günü içerisinde yapılacak olup dekont ve dokümanları tarafınıza iletilecektir.
11- Projede ile alakalı tarafınıza kesilecek aylık hizmet bedeli faturası ekinde projede görev almış tüm personelin ilgili döneme ait SSK, aylık prim tahakkukları ve ödeme makbuzları, dönem muhtasar vergi tahakkuk ve ödeme makbuzları tarafınıza sunulacaktır.
12- Proje gereği tarafınıza kesilecek olan hizmet bedel fatura tutarı fatura kesim tarihini takip eden beş iş günü içerisinde banka havalesi yolu ile tahsil edilecektir. Söz konusu hizmet ifasının sorunsuz ve profesyonel sürekliliği ve gerek iş gücü, gerek zaman kaynaklarından maksimum derecede verim alabilmek adına! Yukarıda sıralanmış taahhütlerimiz dahilin de personel tedarik hizmetlerinizi en iyi şekilde yerine getireceğimizi beyan eder saygılarımızı sunarız.