Part Time Temizlik Personeli

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Temizlik işleri günlük, haftalık ve aylık olmak üzere üç aşamada yapılır.

a)Günlük Temizlik: Günlük temizlik (08.30–17.00) saatleri arasında yapılır.(12.00–13.00) arası öğle tatilidir. Sabah temizliği, mesai saatlerinde yapılır temizlik ve akşam temizliği olmak üzere 3 aşamada yapılır.

b) Sabah Temizliği: Sabah temizliği, mesai saatinin başlangıcından yarım saat önce başlar. Bu temizlikte büro (Sandalye, masa, koltuk, dolap, sıra gibi eşyaların temizliği) ve tuvalet temizliği yapılar; çöpler alınacak ve çevre temizliği yapılır.

c) Mesai Saatlerinde Yapılacak Temizlik: Mesai saatleri içinde talep olmadıkça çalışma yapılan oda ve salonların temizliği yapılmaz, sadece koridorlar, lavabo ve tuvaletler temizlenir, çöpler alınacak ve binanın dış kullanım alanlarının temizliği ile çevre temizliği yapılır. Bu temizlik sırasında hiçbir şekilde gürültü yapılmayacak ve çalışanlar rahatsız edilir.

d) Akşam Temizliği: Akşam temizliği sırasında; binaların dış kullanım alanları ile her katta bulunan bürolar, odalar, toplantı salonları, koridorlar, tuvaletler, çay ocakları, asansörler, merdivenler, mermerler, marleyler, yer karoları, ayna ve camlar, çerçeveler, lambriler, duvarlar, tavanlar, kapılar, halılar, yolluklar, koltuklar, sandalyeler, masalar, panolar, lambalar, (floresan ve avizeler) kütüphaneler, dolap içi (açık olması ve istenmesi halinde) ve üzerleri, etajerler, sehpalar, kütüphaneliler (içi ve dışı), çöp kutuları, çiçeklikler, binalarda bulunan mefruşat ve radyatör panelleri ile peteklerinin temizlik işleri ve verilecek diğer görevler yerine getirilecektir.

Part Time Temizlik Personeli Fiyatı

İki Gün (Haftada iki ) 1.400 +kdv (örnek: pazartesi - perşembe veya salı-cuma )

Dört Hafta (Haftada bir) 800 tl +kdv

İki Hafta (On beş günde bir ) 400+kdv

Bir Hafta (Ayda Bir) 200 + kdv