Ofis Temizliği Fiyatları

Kullanıcı Oyu: 3 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Yaşamın büyük bir bölümünü geçirmiş olduğumuz ofislerimiz de sağlıklı ve zinde olabilmek adına maksimum düzeyde hijyen’i sağlamak en önemli unsurdur. Profesyonel bir ekip ile  tüm ofis ve iş yerlerinizin minimum bedelde, maksimum kalite ile temizliğine talibiz. Günlük , haftalık ve aylık olarak personel tedarik etmekteyiz. Siz müşterilerimizin taleplerine göre haftada 1 gün haftada 2 gün gibi arzu ettiğiniz periyotlarda hizmet vermekteyiz.

ofis temizliği fiyatları

Ofis Temizliği Fiyatları

100 m2 kadar ofisler 2 temizlik personeli ile 1800 tl

100 m2 den 150 m2 ye kadar olan ofisler 3 temizlik personeli ile 2900 tl

150 m2 den 250 m2 ye kadar olan ofisler 4 personel ile 3900 tl

250 m2 den 350 m2 ye kadar olan ofisler 5 personel ile 4900 tl

350 m2 den 500 m2 ye kadar olan ofisler6 personel ile 5900tl

500 m2 den buyuk alanlar için keşif talep etmeniz gerekmektedir . Keşiflerimiz ücretsizdir.

Beta Temizlik şirketleri olarak siz müşterilerimize ev temizliği hizmetlerini  hizmet esnasında kullanılacak tüm kimyasal malzeme ve ekipmanları tedarik etmekteyiz. ayrıca temizlik personeli nin yol + yemek + sgk  gibi bütün sorumlulukları da Beta temizlik firması tarafından karşılanacaktır.

Bu süreçte önemli konulardan biri de sağlığımızı tehdit etmeyen ama aynı zamanda hijyen ve dezenfeksiyon sağlayacak temizlik malzemeleri ve dezenfektan ürünleri kullanmaktır. Biz Beta Temizlik ailesi olarak Sağlık Bakanlığın'dan onaylı, CE belgeli, kimyasal içermeyen dezenfektan ürünleri kullanıyoruz. Kullandığımız ürünler ile ilgili belgeler, istenildiği takdirde tarafınıza gönderilebilmektedir. Evlerinizde temizlik sonrası buhar veya püskürtme tekniği ile dezenfekte edilmektedir. Aynı zamanda dezenfekte şirketi olarak Corona (covid 19) testi pozitif çıkmış hastaların yaşam alanları için gerekli dezenfekte ve temizlik hizmetlerini de vermekteyiz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz