Ev Temizliği Fiyatları

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Farkındayız ki her konut sakinleri için bir yaşam alanıdır. Ve her yaşam alanı gereksinim duyulacak hizmetin en iyisine layıktır. Yaşam alanlarınızın Real yaşamın en önemli parçası olduğunun bilincinde olan Beta Temizlik Şirketleri günü birlik, bir defaya mahsus ticari kar felsefesi ile verilecek hizmetin kati süratle karşısında olduğunu her fırsatta dile getirmiş olup bizler için çok özel olan siz değerli dostlarımızın yaşamın en özel parçası olan villa, yalı, köşk, vb. kişiye özel ayrıcalıklı ikamet alanlarınızın genel ve detaylı ince temizliğine talibiz.

Ev Temizliği fiyatları

100 m2 kadar daireler 2 temizlik personeli ile 450 tl

100 m2 den 150 m2 ye kadar olan daireler 3 temizlik personeli ile 600 tl

150 m2 den 250 m2 ye kadar olan daireler 4 personel ile    8.00 tl

250 m2 den 350 m2 ye kadar olan daireler 5 personel ile   1.000 tl

350 m2 den 500 m2 ye kadar olan daireler 6 personel ile  1.300 tl

500 m2 den buyuk alanlar için keşif talep etmeniz gerekmektedir . Keşiflerimiz ücretsizdir.

Beta Temizlik şirketleri olarak siz müşterilerimize ev temizliği hizmetlerini  hizmet esnasında kullanılacak tüm kimyasal malzeme ve ekipmanları tedarik etmekteyiz. ayrıca temizlik personeli nin yol + yemek + sgk  gibi bütün sorumlulukları da Beta temizlik firması tarafından karşılanacaktır.

Bu süreçte önemli konulardan biri de sağlığımızı tehdit etmeyen ama aynı zamanda hijyen ve dezenfeksiyon sağlayacak temizlik malzemeleri ve dezenfektan ürünleri kullanmaktır. Biz Beta Temizlik ailesi olarak Sağlık Bakanlığın'dan onaylı, CE belgeli, kimyasal içermeyen dezenfektan ürünleri kullanıyoruz. Kullandığımız ürünler ile ilgili belgeler, istenildiği takdirde tarafınıza gönderilebilmektedir. Evlerinizde temizlik sonrası buhar veya püskürtme tekniği ile dezenfekte edilmektedir. Aynı zamanda dezenfekte şirketi olarak Corona (covid 19) testi pozitif çıkmış hastaların yaşam alanları için gerekli dezenfekte ve temizlik hizmetlerini de vermekteyiz.

Oda Temizliği

Odaa zemini çekçek ve faraş ile kaba kirlerden arındırılmalı, kesinlikle fırça veya süpürge kullanılmayacaktır.
Odadaki tüm yüzeylerin (pencere önleri, radyatörler, yemek masası, etajer, vb.) tozu alınacaktır.
Oda zemini temiz alandan başlayarak yatak altları dâhil olacak şekilde kapıya doğru paspaslanmalı ve hemen kuru mop ile kurulanacaktır.
Kapı kolları sıvı deterjanla yıkanmış bez ile silinmeli ve kurulanmalıdır.
Kirli mop kat arabasındaki kirli bölümüne konulur ve temiz bir mopla banyo/tuvalet zeminindeki atıklar uzaklaştırılır.
Kapı kolları sıvı deterjanla yıkanmış bez ile silinmeli ve kurulanmalıdır.

Cam Temizliği

Öncelikle temizliği başlarken evinizdeki camlarınız söve pervazları ile birlikte, cam pelüşü ve cam cekeceği kullanılarak silinir, Cam silimi esansında personelimiz cam yüzeylerinde ki var ise boya kalıplaşmış toz v.b lekeleri cam kazıma ileti ile (özel olarak cam için üretilmiş olup cam üzerinde herhangi bir iz bırakmaz) temizlenir.

Koridorların Temizlenmesi

Oda/salon temizliği tamamlandıktan sonra çekçek ve faraş ile koridorda bulunan kaba kirler uzaklaştırılır, tüm eşyaların (sekreter masası, oturma grubu, duvar bandı, tablolar, vb.) tozu alınır, su ve sıvı deterjan ile zemin paspaslanır ve kurulanır.

 Banyoların Temizliği

Banyo ve tuvaletlerin temizliği en sona bırakılır.

Kirli mop kat arabasındaki kirli bölümüne konulur ve temiz bir mopla banyo/tuvalet zeminindeki atıklar uzaklaştırılır.

Duş ve küvet temizliğinden önce fayanslar, ardından musluk, duş teknesi ve duşa kabin veya duş perdesi sıvı deterjan veya ovma maddesi ile silinmelidir.

Lavabo ve kenarları su ve sıvı deterjan veya ovma maddesi ile temizlenir.

Aynı bez yıkandıktan sonra lavabo arkasındaki duvar silinir.

Lavabo aynası mavi bez kullanılarak cam temizleme maddesi ile silinmelidir.

Silinen tüm yüzeyler önce durulanıp ardından kurulanmalı kesinlikle ıslak bırakılmayacaktır.

Tuvaletlerin Temizlenmesi.

Tuvalet temizliği için önce sifon çekilmeli, klozet içerisi sıvı deterjan veya ovma maddesi dökülerek tuvalet fırçası ile fırçalanmalı, klozet çevresi ayrı bir temizlik bezi ile sıvı deterjan veya ovma maddesi kullanılarak silinmelidir. Silme işlemi bitince durulama yapılmalı ve ıslak alanlar kurulanmalıdır.

Yer süzgeci su tutularak kaba kirlerinden arındırılır.

Tüm zemin oda temizliğinde kullanılandan farklı bir paspas ile kapıya doğru silinir ve kurulanır.

 Banyo ve Tuvaletlerde Eksik Sarf Malzemelerin Tamamlanması.

Sıvı sabun kaplarının üstüne ekleme yapılmamalıdır. Boşalan sabunluk yıkanıp kurutulduktan sonra tekrar doldurulacaktır

Tuvalet temizliğinde kullanılan bezler (mop, paspas dahil) gün sonunda sıcak su ve deterjanla çamaşır makinesinde yıkanmadan ve kurutulmadan kesinlikle başka bir alanda kullanılmayacaktır

Yüksek Riskli Alanlar.

Yüksek riskli alanlar için kullanılan tüm temizlik bezleri (paspas, mop, toz bezi, vb.)  alana/odaya özel olacaktır.

Su ve deterjanla temizlik yapılan alanlarda her üç odada bir temizlik solüsyonu değiştirilecektir. Yoğun kirlenme meydana gelmişse daha sık solüsyon değişimi yapılacaktır.

Tüm temizlik bezleri (paspas, mop, toz bezi, vb.) kirlendikçe değiştirilmeli, kirli bezle temizlik işlemine devam edilmeyecektir

Kirlenen temizlik bezleri bekletilmeden çamaşır makinesinde sıcak su (>60°C) ile yıkanarak kurutulmayacaktır.

Personel eğitimi

BETA TEMİZLİK gelişime yönelik kalite hedefleri arasında eğitime ayrı bir önem vermektedir. Tüm BETA GRUP personeli, işe girişte alacağı intibak eğitiminden başka, belirlenmiş periyotlar ile yapılan performans değerlendirmeleri ile tespit edilen eğitim ihtiyaçlarının ışığında da eğitim vermekteyiz. Yıllık bir plan dâhilinde yapılan eğitimlerin içerik, etkinlik ve verimliliği ölçülerek geliştirilmeleri hedeflenmiştir.
Projelerimizin tümünde personelimizin etkili bir ekip anlayışı içinde ve görevini tam olarak kavramış biçimde çalışmaları yönetim ilkemizdir. Müşteri ihtiyaçlarının göz önünde tutulması v görev prosedürlerinin uygulanması temel esasımızdır. Bu nedenlerle BETA GURUP hizmet verdiği iş yerlerinde görevlendirdiği personellerini gündüz ve gece belli olmayan saatlerde denetime tabi tutmakta, personelin performanslarını yüksek tutabilmeleri için onları çok dikkatli, izlemekte, temizlik,teknik hizmetleri ile ilgili görev ve ayrıntıların en ince detaylarına kadar anlaşıldığını geri besleme yöntemi ile kontrol etmektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz