Büyükorhan temizlik şirketi

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Beta temizlik şirketi olarak Bursa ili ve Büyükorhan ilçesi, Akçasaz, Aktaş, Armutçuk Mahallesi, Balaban, Bayındır, Burunca, Çökene, Cumhuriyet Mahallesi, Danaçalı, Danacılar, Demirler, Derecik, Düğüncüler, Durhasan, Elekçalı, Erecek, Gedikler, Geynik, Hacıahmetler, Hacılar, Hemşeriler de Büro ve Is Merkezi Temizliği, Ev Temizliği Villa ve Sitelerin Temizliği Plaza ve Holding Temizliği, Villa, Yalı Temizliği, Alışveriş ve Yaşam Merkezleri Temizliği, Afet (Yangın, Su Basması) Temizliği,  Dış Cephe Kaplama, Cam Temizliği, Ofis Büro İşyeri Temizliği,  İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik Zemin Cilalama ve Bakım Temizliği Halı ve Koltuk Yıkama Temizliği Site, Blok, İbadethane Temizliği,  Otel Temizliği,  Hastane ve Sağlık Merkezleri Temizliği,  Okul Yurt ve Kampüsler Fuar Alanları ve Stantlar Sanayi Tipi Endüstriyel Temizlik, Cam temizliği, Zemin cilalama hizmetleri, Yerinde halı yıkama, Otel housekeeping hizmetleri,  Muayenehane temizliği gibi bütün alanlarda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

 buyukorhan temizlik

Büyükorhan  Beta Temizlik Şirketi: 

Beta temizlik sizlere temizlik konusunda uzman ekibi ile en kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmak için, temizlik firması  arasında sürekli kendini geliştirmek için, personel eğitimi, (mutfaklarda kullanılan kovaların ve bezlerin renklerine göre ayrılması, ahşap zeminlerde arap sabunu kullanımı, mutfak dolap içlerinde sadece duru su ile temizlik ) gibi bir çok alanda temizlik konusunda periyodik eğitime tabi tutulmaktadır.

Büyükorhan Part Time Temizlik Hizmeti:

 Büyükorhan   de Ev, Ofis, Büro veya İş yerlerinizde haftanın bir ve iki yada on beş günde bir, ayda bir kez olmak kaydı ile yaptığımız temizlik hizmetinin ifasına Part Time Temizlik Hizmeti demekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin belirleyeceği gün veya saate personeli malzeme, ekipman ile veya malzeme ekipman işveren firma tarafından karşılanması kaydı ile hizmet sunmaktayız. Hizmet başlamadan personelin ulaşımını, yolu, yemeği ve bütün sosyal hakları, iş güvenliği evrakları tamamen firmamız tarafından karşılanmak kaydı ile hizmetin ifasına başlanmaktadır.

Büyükorhan Full Time Temizlik Hizmeti Verme:

 Büyükorhan  de  Ev Ofis, veya iş yerleriniz de haftanın 5 veya 6 günü sabah 8:30 ile akşam 18:00 saatleri arası (bu saatler firmanız tarafından personel kanuni saatleri geçmeyecek şekilde düzenlenebilir veya fazla çalışmalarda mesai uygulanabilir. Vardiyalı ve gece çalışması da firmanız tarafından talep edilebilir) hizmet verecektir.Temizlik  Firmamız Personel tedariki konusunda 200 e yakın çalışan personeli ile ve hizmet verdiği müşterilerine, insan kaynakları konusunda iş yükünü omuzlayıp hizmet verdiği firmalarımızın iş yükünü azaltmayı amaç edinmiştir. Bu çerçevede personelin bütün sosyal hakları, iş sağlığı güvenliği, yıllık izin, rapor v.s durumlarda joker personel yönlendirerek siz değerli müşterilerimize temizlik hizmeti konusunda her hangi bir aksaklık yaşanmaması için destek verebilmektedir.

Büyükorhan Dezenfekte  Etme:

Her şeyden önemlisi insan sağlığı” sözünü prensip edinen Beta Temizlik ailesi olarak, bünyemizde çalışan tüm personelimize salgından korunma konusunda eğitim vererek gerekli bilgilendirmelerde bulunduk. Bu eğitimlerle birlikte hem çalışanlarımızın hem de hizmet verdiğimiz müşterilerimizin sağlıklarını tehlikeye atmamak için de gerekli tüm koruyucu kıyafet, maske ve eldivenler tedarik edilerek personelimize dağıtımı gerçekleştirildi.

 buyukorhan dezenfekte

Bu süreçte önemli konulardan biri de sağlığımızı tehdit etmeyen ama aynı zamanda hijyen ve dezenfeksiyon sağlayacak temizlik malzemeleri ve dezenfektan ürünleri kullanmaktır. Biz Beta Temizlik ailesi olarak Sağlık Bakanlığın'dan onaylı, CE belgeli, kimyasal içermeyen dezenfektan ürünleri kullanıyoruz. Kullandığımız ürünler ile ilgili belgeler, istenildiği takdirde tarafınıza gönderilebilmektedir. Ev, ofis, mağaza, hastane, otel, bina, fabrika gibi tüm özel yaşam alanlarınız veya kamuya açık tüm alanlar, buhar veya püskürtme tekniği ile dezenfekte edilmektedir. Aynı zamanda Büyükorhan dezenfekte şirketi olarak Corona (covid 19) testi pozitif çıkmış hastaların yaşam alanları için gerekli dezenfekte ve temizlik hizmetlerini de vermekteyiz.

Büyükorhan Haşere ve Böcek İlaçlama

Kamp yaparken veya bahçede zaman geçirirken böceklerle başa çıkmak yeterince kötüdür. Ama bundan daha kötüsü sürekli içerisinde bulunduğunuz ev – ofis gibi mekanlarda böceklerin varlığıdır. Bu altı ve sekiz ayaklı karınca, böcek, örümcek, kırkayak ve hamamböcekleri ile fare gibi zararlıları uzak tutmak için Beta Temizlik olarak size en iyi hizmeti sunmaktayız. 

Büyükorhan Temizlik Personeli tedariği

Beta Temizlik 200'ün üstünde kadrolu ve part time çalışanı ile kendini daima yükselten sektörün ilke ve kurallarını kendine prensip edinmiş, çalışanını ve müşteri haklarına saygılı müşteri ve çalışan portföy cetvelini sürekli yükselmektedir.

Kamu ve Özel sektör Firmanız içinde mevcut Hizmetli Personel çalıştırma yükünü, kendi bünyenizdeki maliyeti ile eş değer rakamlarla sunuyoruz.

Beta Temizlik Hizmetleri olarak ihtiyaç duyduğunuz temizlik personelini mevcut Hizmetli Personel istihdam yükünü, kendi bünyenizdeki bütçe ile eş değer rakamlarla sunmayı vaat ediyoruz .(Çalışan Hizmetli tüm özlük hakları tarafımızdan karşılanmak üzere) her bir çalışan işçi  özlük dosyasını oluşturup siz değeri müşterilerimize sunuyoruz. Büyükorhan'daki ofis ve işyerlerinizde temizlik personel istihdamı yapmaktayız.

 

(1-3 Personel) 19,000TL

(4-10 personel) 18,000TL

(11- üzeri personel) 17,000TL

+KDV olarak faturalandırılacaktır.

Not: Personelin yol ve yemek giderleri işveren firma tarafından karşılanır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

.