Bahçelievler temizlik Şirketleri

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Firmamız Bahçelievler bölgesinde Ağaoğlu Mycty Buckler tekstil  Atakent konakları Litle Big Saray Büskivileri gibi daha bir çok Şeçkin firmanın temizlik hizmetlerini yerine getirmekle beraber ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe cam temizliği gibi tüm temizlik hizmetlerini bölgede ifa etmektedir. Biz Beta Temizlik Şirketleri Olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmayı ilke edinmiş olup bundan sonrada bu ilkesinden ödün vermeden yoluna devam edecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bahçelievler İlçesinin Bahçelievler Merkez  ve Diger Şirinevler Temizlik firmaları , Yenibosna ofis temizliği, Basın Sitesi ev temizliği, Fevzi Çakmak temizlik firması,   Siyavuspaşa ev temizliği, Zafer mahallesi temizlik hizmetleri, Çobançeşme ofis temizliği, Hürriyet mahallesi ev temizliği, Soğanlı temizlik şirketleri, Cumhuriyet mahallesi temizlik firmaları   Kocasinan daire temizliği  Yayla temizlik firmaları olarak bütün bölgelerde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

Bahçelievler Temizlik Firması

bahçelievler temizlikMobil Temizlik Hizmeti: Beta Temizlik Şirketi Ev, Ofis, iş yeri gibi alanlarda tel sefere mahsus verdiğimiz hizmete mobil hizmet adını vermekteyiz. Temizlik Şirketimiz temizlik hizmeti vereceğimiz alanı bizlere telefon yada mail yolu ile bildirdiği taktirde 10m2 den 500 m2 ye kadar olan alanlar için sizlere hemen fiyat sunabilmektedir. 500 m2 den büyük alanlar için, profesyonel bir ekip arkadaşımızın keşfi sonucu sizlere fiyatlandırma yapmaktayız. Hizmete sabah 09:00 gibi başlanmış olup eğer 1 gün içerisinde bitmesi mümkün ise gün içinde teslim edebilmekteyiz. Hizmet esnasında temizlik için gerekli bütün kimyasal makine ekipman firmamız tarafından karşılanacak olup, personelin ulaşımını, yolu, yemeği ve bütün sosyal hakları, iş güvenliği evrakları tamamen firmamız tarafından karşılanmak kaydı ile hizmetin ifasına başlanmaktadır.

Bahçelievler Temizlik Şirketi Beta temizlik sizlere temizlik konusunda uzman ekibi ile en kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmak için, temizlik firmaları arasında sürekli kendini geliştirmek için, personel eğitimi, (mutfaklarda kullanılan kovaların ve bezlerin renklerine göre ayrılması, ahşap zeminlerde arap sabunu kullanımı, mutfak dolap içlerinde sadece duru su ile temizlik ) gibi bir çok alanda temizlik konusunda periyodik eğitime tabi tutulmaktadır.

Part Time Temizlik Hizmeti: Bahçelievler de Ev, Ofis, Büro veya İş yerlerinizde haftanın bir ve iki yada on beş günde bir, ayda bir kez olmak kaydı ile yaptığımız temizlik hizmetinin ifasına Part Time Temizlik Hizmeti demekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin belirleyeceği gün veya saate personeli malzeme, ekipman ile veya malzeme ekipman işveren firma tarafından karşılanması kaydı ile hizmet sunmaktayız. Hizmet başlamadan personelin ulaşımını, yolu, yemeği ve bütün sosyal hakları, iş güvenliği evrakları tamamen firmamız tarafından karşılanmak kaydı ile hizmetin ifasına başlanmaktadır.

Full Time Temizlik Hizmeti: Bahçelievler de Ev Ofis, veya iş yerleriniz de haftanın 5 veya 6 günü sabah 8:30 ile akşam 18:00 saatleri arası (bu saatler firmanız tarafından personel kanuni saatleri geçmeyecek şekilde düzenlenebilir veya fazla çalışmalarda mesai uygulanabilir. Vardiyalı ve gece çalışması da firmanız tarafından talep edilebilir) hizmet verecektir. Firmamız Personel tedariki konusunda 200 e yakın çalışan personeli ile ve hizmet verdiği müşterilerine, insan kaynakları konusunda iş yükünü omuzlayıp hizmet verdiği firmalarımızın iş yükünü azaltmayı amaç edinmiştir. Bu çerçevede personelin bütün sosyal hakları, iş sağlığı güvenliği, yıllık izin, rapor v.s durumlarda joker personel yönlendirerek siz değerli müşterilerimize temizlik hizmeti konusunda her hangi bir aksaklık yaşanmaması için destek verebilmektedir.

Haşere ve Böcek İlaçlama

Kamp yaparken veya bahçede zaman geçirirken böceklerle başa çıkmak yeterince kötüdür. Ama bundan daha kötüsü sürekli içerisinde bulunduğunuz ev – ofis gibi mekanlarda böceklerin varlığıdır. Bu altı ve sekiz ayaklı karınca, böcek, örümcek, kırkayak ve hamamböcekleri ile fare gibi zararlıları uzak tutmak için Beta Temizlik olarak size en iyi hizmeti sunmaktayız. 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.