Üsküdar temizlik şirketi

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Üsküdar Temizlik Şirketi

Beta temizlik şirketleri olarak İstanbul’un bütün bölgelerinde olduğu gibi Üsküdar Semtinde de sizlere profesyonel ev-ofis temizliği hizmeti sunmaktayız.

Profesyonel Ev Temizlik Hizmeti Almanız Neden Gereklidir?

Temiz bir evin önemi asla yeterince ifade edilemez. Eviniz temiz ise sağlık sorunları yaşama ihtimaliniz de o derece düşüktür. Evinizde sadece toz almak veya paspas yapmak hastalıkları ve mikropları uzak tutmaz; zaman zaman düzenli ve derin bir temizliğin yapılması gerekmektedir. Evler her daim kirlenir, tozlanır. Kirlenme ve tozlanma, o evlerde hayat olduğunun belirtisidir zira. Fakat evlerdeki kaliteli yaşamın devamlılığı düzenli ve profesyonel temizlikten geçmektedir. Sıcak yuvalarınızda kaliteli ve temiz bir yaşamı da Beta Temizlik ailesi olarak biz size sağlıyoruz.

Beta temizlik firmaları  olarak İstanbul un Bütün bölgelerinde Acıbadem Semti, Cumhuriyet Semti, İnkilap Semti, Selimiye Semti, Ahcıbaşı Semti, Kandilli Semti, Selmanağa Semti, Ahmet Çelebi Semti, Doğancılar Semti, Kefçedede Semti, Solaksinan Semti, Altunizade Semti, Emek Semti, Kirazlıtepe Semti, Sultantepe Semti, Arakiyeciahaci Mehmet, Emniyet Semti, Kısıklı Semti,Tabaklar Semti,Arakiyecihacicafer, Ferah Semti, Küçüksu Semti, Tavasihasanağa Semti, Ayazma Semti, Fistikağacı Semti, Kuleli Semti, Tembelhacimehmet, Bağlarbaşı Semti, Gulfemhatun, Küplüce Semti, Tolgaharhamza Semti, Bahçelievler Semti, Güzeltepe Semti, Kuzguncuk Semti, Ünalan Semti, Barbaros Semti, Hacıhesnahatun  Libadiye Semti , Üsküdar Merkez, Beylerbeyi Semti, Hasippaşa Semti, Mehmet Akif Ersoy, Valideiatik Semti, Bulgurlu Semti, Havuzbaşı Semti, Muratreis Semti Vaniköy Semti, Burhaniye Semti,, Hayrettinçavuş, Nakaştepe Semti, Yavuztürk Semti, Çamlıca Semti, İcadiye Semti     Pazarbaşı Semti , Zeynep Kamil Semti, Çengelköy, Semti, İhsaniye Semti, Rumimehmetpaşa olmak üzere, Banka ve Fabrika Temizliği, Ofis Büro ve Is Merkezi Temizliği, Ev Temizliği , Villa Temizliği  ve Sitelerin Temizliği, Plaza ve Holding Temizliği, Alışveriş ve Yaşam Merkezleri Temizliği, Afet (Yangın, Su Basması) Temizliği, Dış Cephe Kaplama, Cam Temizliği, Zemin Cilalama ve Bakım Temizliği,Halı ve Koltuk Yıkama Temizliği, Otel ve Tatil Köyleri Temizliği, Hastane ve Sağlık Merkezleri Temizliği, Okul Yurt ve Kampüsler, Fuar Alanları ve Stantlar, Sanayi Tipi Endüstriyel Temizlik gibi bütün alanlarda siz değerli dostlarımıza hizmet vermekten gurur duyarız.

 üsküdar temizlik 

 

Üsküdar Temizlik Şirketi Beta temizlik sizlere temizlik konusunda uzman ekibi ile en kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmak için, temizlik firması  arasında sürekli kendini geliştirmek için, personel eğitimi, (mutfaklarda kullanılan kovaların ve bezlerin renklerine göre ayrılması, ahşap zeminlerde arap sabunu kullanımı, mutfak dolap içlerinde sadece duru su ile temizlik ) gibi bir çok alanda temizlik konusunda periyodik eğitime tabi tutulmaktadır.

Üsküdar Part Time Temizlik Hizmeti: Üsküdar   de Ev, Ofis, Büro veya İş yerlerinizde haftanın bir ve iki yada on beş günde bir, ayda bir kez olmak kaydı ile yaptığımız temizlik hizmetinin ifasına Part Time Temizlik Hizmeti demekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin belirleyeceği gün veya saate personeli malzeme, ekipman ile veya malzeme ekipman işveren firma tarafından karşılanması kaydı ile hizmet sunmaktayız. Hizmet başlamadan personelin ulaşımını, yolu, yemeği ve bütün sosyal hakları, iş güvenliği evrakları tamamen firmamız tarafından karşılanmak kaydı ile hizmetin ifasına başlanmaktadır.

Üsküdar Full Time Temizlik Hizmeti: Üsküdar  de  Ev Ofis, veya iş yerleriniz de haftanın 5 veya 6 günü sabah 8:30 ile akşam 18:00 saatleri arası (bu saatler firmanız tarafından personel kanuni saatleri geçmeyecek şekilde düzenlenebilir veya fazla çalışmalarda mesai uygulanabilir. Vardiyalı ve gece çalışması da firmanız tarafından talep edilebilir) hizmet verecektir.Temizlik  Firmamız Personel tedariki konusunda 200 e yakın çalışan personeli ile ve hizmet verdiği müşterilerine, insan kaynakları konusunda iş yükünü omuzlayıp hizmet verdiği firmalarımızın iş yükünü azaltmayı amaç edinmiştir. Bu çerçevede personelin bütün sosyal hakları, iş sağlığı güvenliği, yıllık izin, rapor v.s durumlarda joker personel yönlendirerek siz değerli müşterilerimize temizlik hizmeti konusunda her hangi bir aksaklık yaşanmaması için destek verebilmektedir.üsküdar dezenfekte

Üsküdar Temizlik Personeli Tedariği

 Beta Temizlik 200'ü aşkın kadrolu ve part time çalışanı ile kendini sürekli geliştiren sektörün ilke ve kurallarını kendine prensip edinmiş, çalışanını ve müşteri haklarına saygılı müşteri ve çalışan portföy cetvelini sürekli yükselmektedir.

Kamu ve Özel sektör Firmanız içinde mevcut Hizmetli Personel istihdam yükünü, kendi bünyenizdeki maliyeti ile eş değer rakamlarla sunmayı taahhüt ediyoruz.

Beta Temizlik Hizmetleri olarak ihtiyaç duyduğunuz temizlik personelini  Kamu ve Özel sektör Firmanız içinde mevcut hizmetli personel istihdam yükünü, kendi bünyenizdeki maliyeti ile eş değer rakamlarla sunmayı taahhüt ediyoruz .(Çalışan Hizmetli tüm özlük hakları tarafımızdan karşılanmak üzere) her bir çalışan özlük dosyasını oluşturup siz değeri müşterilerimize sunuyoruz. Üsküdar’daki ofis ve işyerlerinizde temizlik personel istihdamı yapmaktayız. 

 

(1-3 Personel) 19,000TL

(4-10 personel) 18,000TL

(11- üzeri personel) 17,000TL

+KDV olarak faturalandırılacaktır.

 

Not: Personelin yol ve yemek giderleri işveren firma tarafından karşılanır.

 

Üsküdar Dezenfekte 

Her şeyden önemlisi insan sağlığı” sözünü prensip edinen Beta Temizlik ailesi olarak, bünyemizde çalışan tüm personelimize salgından korunma konusunda eğitim vererek gerekli bilgilendirmelerde bulunduk. Bu eğitimlerle birlikte hem çalışanlarımızın hem de hizmet verdiğimiz müşterilerimizin sağlıklarını tehlikeye atmamak için de gerekli tüm koruyucu kıyafet, maske ve eldivenler tedarik edilerek personelimize dağıtımı gerçekleştirildi.

Bu süreçte önemli konulardan biri de sağlığımızı tehdit etmeyen ama aynı zamanda hijyen ve dezenfeksiyon sağlayacak temizlik malzemeleri ve dezenfektan ürünleri kullanmaktır. Biz Beta Temizlik ailesi olarak Sağlık Bakanlığın'dan onaylı, CE belgeli, kimyasal içermeyen dezenfektan ürünleri kullanıyoruz. Kullandığımız ürünler ile ilgili belgeler, istenildiği takdirde tarafınıza gönderilebilmektedir. Ev, ofis, mağaza, hastane, otel, bina, fabrika gibi tüm özel yaşam alanlarınız veya kamuya açık tüm alanlar, buhar veya püskürtme tekniği ile dezenfekte edilmektedir. Aynı zamanda Üsküdar dezenfekte şirketi olarak Corona (covid 19) testi pozitif çıkmış hastaların yaşam alanları için gerekli dezenfekte ve temizlik hizmetlerini de vermekteyiz.

Haşere ve Böcek İlaçlama

Kamp yaparken veya bahçede zaman geçirirken böceklerle başa çıkmak yeterince kötüdür. Ama bundan daha kötüsü sürekli içerisinde bulunduğunuz ev – ofis gibi mekanlarda böceklerin varlığıdır. Bu altı ve sekiz ayaklı karınca, böcek, örümcek, kırkayak ve hamamböcekleri ile fare gibi zararlıları uzak tutmak için Beta Temizlik olarak size en iyi hizmeti sunmaktayız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.