Eyüp Temizlik Firmaları

Beta Temizlik Olarak İstanbul Eyüp İlçesinde ve buna bağlı bütün semtlerde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Eyüp temizlik şirketleri sayesinde iş hanlarına yüksek işletmelere sizleri yormadan zahmetsiz değerlendirilmesi oldukça başarılı olan temizlik hizmetleri sunulur. Camilerde öğrencilerin tahta masa ve sandalyelerine daha sonra minerallere kadar iç dış temizlik özenle yapılır. Özellikle halılarda olan çok fazla kişi kullandığı için yıpranan halılar için ideal temizlik işlemleri şirketimiz tarafından verilir. Buhar makineleri ve pratik süpürgeleri olan işlevi yüksek makineler sayesinde anında ortamı rahatlatıyoruz. Firmamız aklınızda soru işareti bırakmadan eğlence mekânlarında yüksek derecede hizmet verir. İşletmelerde giyim kuşamlarına dikkat eden önlükleri giyerken oldukça titiz davranan

Eyüp temizlik firmalarıinsanlarla çalışıyoruz. Mutfak musluklara özenle kireç giderici kullanırken ayrıca sizlerin evlerinde bulunan nen küçük paspası bile yıkıyor ve balkona asıyoruz. Asma tavan lambri ve parke işlerinde aynı cila vurmuş gibi parlatan işlemi sizlere sunuyoruz. Çalışma saatleri sizlerin istekleri doğrultusunda oluşturulan mesai planlaması içinde yapılır. Boş arazilerde yâda biten inşaat için evlerde bulunan alçı dış cepheye boya damladığından zor çıkan pencerelere yapışıp kalan şap ve kireç gibi kalıntılar pencere kenarlarında kalan kalıntılar yok edilir. Şirketimize geldiğinizde bilgi alabileceğiniz kurumsal çalışan elemanlarla destek veren oldukça kaliteli hizmetin anlayışını benimseyerek hareket ediyoruz. Evlerinizi kendi evimiz gibi benimseyerek anlayışlı bir şekilde temizlik yapılır. Temizlik için kullanılan aparatlar sayesinde tescilli ve uzun yıllardır hizmet veren kadromuzla birlikte her alanda hizmet verilir.

El bezleri sürekli yenilenen geçmişten günümüze gelen diğer işe yaramayan ürünlerden olmayan kalorifer peteklerine ve klozet lekelerine varana kadar ideal temizlik yapılır. Taşlar ve moloz yığınlarını anında yok edip gerekli yerlere ulaştırma işlemini yapıyoruz temizlik firmamız Wc taş hizmetlerinde oldukça başarılı halı yâda koltuk yıkama gibi hizmetlerde veren kaliteli nitelikte çalışan bir firmadır. İbadethanelere özel temizlik camilerimize oldukça dikkatli yapılan duvar mermerleri ve seramik taşları anında temizleyen hocaların okuma bölümlerine müdahale edip tertemiz yapan hizmetleri firmamız tarafından verilir. Öğrenci dolaplarında toz bulmadan kontrol ettiğinizde derinlemesine ve oldukça titiz çalışan kadro sayesinde hizmet veren firmamızdan destek alarak firma farkını yaşayabilirsiniz. Hayatınızın her alanında olan; opsiyonlu malzemeleri sayesinde sağlığa uygunluk ve ortamın kokusunu değiştiren yöntemler sizler için sunuldu. Haftalık aylık veya gündelik temizlik için bağ bahçe işlerinizde özenle harmanlama etrafı ve çimenleri düzenleme yapılır. Ofis, zemini tavanı ve dış cephe temizlikleri makul ve toplu metrekare hesapları üzerinden %100 garanti ile anında temizleyerek Eyüp temizlik firması ferah ve rahat ortam oluşturulur.

 

 

 

Göktürk Temizlik Firması

Alibeyköy Temizlik Şirketleri

Çırçır Temizlik Firmaları

Rami Temizlik Şirketleri

Yeşilpınar Temizlik Firması