Esenler temizlik şirketleri

Esenler temizlik firması olarak, günlük, haftalık, aylık, tek bir seferlik olmak üzere istediğiniz her yeri temizlemekteyiz. Temizliğinizi istediğiniz personelimizi seçip sürekli ona da yaptıra bilirsiniz. Beğenmezseniz başka bir personelimizle de değiştirebilirsiniz. Saatlik temizliklerimiz de bulunmaktadır. Temizliğinize göre birkaç saatlik temizlikte yaptırabilirsiniz. Saati 17 ile 20 TL arasında değişmektedir. Temizliğinizin fazlalığına göre saatlik, yarım gün, tam gün istediğiniz kadar hizmet alabilirsiniz. Ya da birden fazla kişi ile daha kısa sürede temizliğinizi yaptırabilirsiniz. Zamanınıza, işinizin çokluğuna ve bütçenize uygun olan seçeneği siz seçin.

Temizlik işi yapan bayanlar genellikle yüzeysel temizlik yapmaktadırlar. Ama temizlik şirketleri bu işi daha kapsamlı hale getirerek hanımların işini kolaylaştırmaktadırlar. Hemen her yer temizlendiği için evlerini iş yerlerini temizleten kişiler içleri rahat etmektedirler. Esenler temizlik firması olarak temizliğimizi en kapsamlı şekilde yapmaktayız. Beğenmediğiniz yerleri yeniden temizleyerek müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelenin de fazlasını yapmaya çalışmaktayız.

Esenler, ilçesinin semtlerinde temizlik hizmeti vermekteyiz. Esenler' i Davutpaşa Üçyüzlü, , Atışalanı, Menderes, Karabayır,Sanayi semtlerinin tümünde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız