Şirinevler Temizlik Firması

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Şirinevler Temizlik Şirketleri

Beta temizlik şirketleri olarak İstanbul’un bütün bölgelerinde olduğu gibi Şirinevler Semtinde de sizlere profesyonel ev-ofis temizliği hizmeti sunmaktayız…

Profesyonel Ev Temizlik Hizmeti Almanız Neden Gereklidir?

Temiz bir evin önemi asla yeterince ifade edilemez. Eviniz temizse, sağlık sorunları yaşama ihtimaliniz de o derece düşüktür. Evinizde sadece toz almak veya paspas yapmak hastalıkları ve mikropları uzak tutmaz; zaman zaman düzenli ve derin bir temizliğin yapılması gerekmektedir. Evler her daim kirlenir, tozlanır. Kirlenme ve tozlanma, o evlerde hayat olduğunun belirtisidir zira … Fakat evlerdeki kaliteli yaşamın devamlılığı düzenli ve profesyonel temizlikten geçmektedir. Sıcak yuvalarınızda kaliteli ve temiz bir yaşamı da Beta Temizlik ailesi olarak biz size sağlıyoruz…

 Şirinevler Temizlik Firması

 

Profesyonel ofis temizliği hizmeti almak, işinize birçok avantaj sağlayabilir.

Haftalık veya aylık iş planınıza Beta Temizlik’ten profesyonel ofis temizleme hizmeti eklemek (veya şu anda sahip olduğunuz planı yükseltmek) işyerinize birçok fayda sağlayabilir. Ayrıca, çalışanlarınızın sağlığı ve memnuniyetinin yanı sıra kârlılığınıza da mükemmel bir katkı sağlayabilir.

Beta Temizlik Olarak Covid-19 (Korona) Salgını Sürecinde ve Salgın Sonrası Verdiğimiz Hizmetler:

Mikroplara ve virüslere karşı ne kadar önlem alırsak alalım yaşam alanlarımızı dezenfekte etmeden sağlığımızı koruyamayız. Özellikle Corona virüs (COVID-19) konusunun hem dünya hem de ülke gündemini meşgul ettiği bugünlerde, biz de Beta Temizlik LTD ŞTİ olarak konuyla ilgili ayrıntılı bir çalışma gerçekleştirdik.

“Her şeyden önemlisi insan sağlığı” sözünü prensip edinen Beta Temizlik ailesi olarak, bünyemizde çalışan tüm personelimize salgından korunma konusunda eğitim vererek gerekli bilgilendirmelerde bulunduk. Bu eğitimlerle birlikte hem çalışanlarımızın hem de hizmet verdiğimiz müşterilerimizin sağlıklarını tehlikeye atmamak için de gerekli tüm koruyucu kıyafet, maske ve eldivenler tedarik edilerek personelimize dağıtımı gerçekleştirildi.

Bu süreçte önemli konulardan biri de sağlığımızı tehdit etmeyen ana aynı zamanda hijyen ve dezenfeksiyon sağlayacak temizlik malzemeleri ve dezenfektan ürünleri kullanmaktır. Biz Beta Temizlik ailesi olarak Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, CE belgeli, kimyasal içermeyen dezenfektan ürünleri kullanıyoruz. Kullandığımız ürünler ile ilgili belgeler, istenildiği takdirde tarafınıza gönderilebilmektedir.

Ev, ofis, mağaza, hastane, otel, bina, fabrika gibi tüm özel yaşam alanlarınız veya kamuya açık tüm alanlar, buhar veya püskürtme tekniği ile dezenfekte edilmektedir.

 

Şirinevler Haşere ve Böcek İlaçlama

Kamp yaparken veya bahçede zaman geçirirken böceklerle başa çıkmak yeterince kötüdür. Ama bundan daha kötüsü sürekli içerisinde bulunduğunuz ev – ofis gibi mekanlarda böceklerin varlığıdır. Bu altı ve sekiz ayaklı karınca, böcek, örümcek, kırkayak ve hamamböcekleri ile fare gibi zararlıları uzak tutmak için Beta Temizlik olarak size en iyi hizmeti sunmaktayız. 

“Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi

Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi…”

Kanuni Sultan Süleyman

Beta Temizlik ailesi olarak sağlıklı, hijyenik ve dezenfekte günler dileriz…