Hakkımızda

Sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek müşterilerine profesyonel hizmet sunmayı görev edinmiş olan BETA TEMİZLİK LTD ŞTİ 2009 yılında kurulmuştur. Şirketimiz kurulduğu günden beri “iş etiği, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti” prensiplerini kendisine temel edinmiştir.

İşinde uzman ve profesyonel çalışma ekibimizle, ev, ofis, hastane, okul, restoran, mağaza, fabrika vb. gibi hem özel yaşam alanlarınızda hem de kamusal açık ve kapalı alanlarda sizlere hizmet vermekteyiz. BETA TEMİZLİK olarak ev ve ofis temizliği/dezenfeksiyonu hizmeti ile birlikte firmalara ve kurumlara personel tedarik hizmeti de sunmaktayız.

Referanslarımız için tıklayınız… 

Beta Profesyonel İnşaat Danışmanlık Bilişim ve Temizlik Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti

  :  Merkez Ofis : Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Nil Sokak Seçkin İş Merkezi No:22 Kat 6 Daire:10 Bahçelievler / İSTANBUL

   : Anadolu Yakası: Yenişehir Mahallesi Millet Caddesi Sümbül SokakNo:6 Sweet Life Center Kat:4 D:43 Kurtköy - Pendik / İSTANBUL

   : Bursa: Beşevler Mahallesi Yıldırım Sokak No:286 Seymen İş merkezi Kat 4/31
 
   : 0212 452 33 41    : 0505 190 00 00  
      This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

     This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 
 Mesai Saatleri: Pazartesi - Pazar, 8:30 - 23:00
 
 : 7/24 İletişim 0505 190 00 00