Afet (Yangın, Su Basması) Temizliği

 Yangın ve su basması sonrası Temizlik  

 

 Yangın ve Su baskını, gibi üzücü olaylar sonrası Ev ve İş yerleri temizliği BETA TEMİZLİK şirketimizin yaptığı temizlik işleri arasındadır. Yangın çıkmış, Su başmış veya selden    yağmurdan dolayı zarar görmüş Ev ve İşyerlerinin Su çekme ve Genel temizliği için BETA TEMİZLİK HİZMETLERİ ile irtibat kurabilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz. Vidanjör,  Vakum, Su çekme ve kurutma motorlarımız ve tecrübeli personelimizle kaliteli hizmeti çok uygun fiyatlarda sunmaktayız.

  

  Yangın sonrası temizlik 

 Beta temizlik firması yangın söndürme işleminin ardından yangının çıktığı ev ya da iş yerine gelerek hangi eşyaların kurtulabileceğine, hangi eşyaların atılması   gerektiğine ve en az hasarla evi eski haline nasıl getirileceği bakımından detaylı ve geniş çaplı bir keşif  yaparak yangın sonrası temizliğe  başlar. Yangın sonrası temizlik işini basit olarak   algılamamak gerekir, klasik bir temizlik işlemi gibi yapılmamaktadır. Kullanılan malzemeler ve teknikler sıradan temizlik ile oldukça farklıdır.  Bu yüzden yangın sonrası temizlik hizmeti       bilinçsizce yapılacak temizliğin yarardan çok zararı dokunacaktır. Bunun için firmamız bu konuda deneyimli ekip ve ekipmanlarla hizmet vermektedir.  Hizmet esnasında bütün kimyasal makine    ekipman, personelin ulaşım yemek sgk gibi bütün giderleri firmamız tarafından karşılanır , Bu sayede kayıplarınızı mümkün olduğunca en aza indirebilme olanağı bulabilirsiniz. 

 

Su Basması Sonrası Temizlik

Sel ve su baskını sonrası temizlik, en kısa sürede su tahliyesi, hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin ev, işyeri, yaşam mahallerini su basması plaza, mağaza, otel, fabrika ve benzeri tüm mekânların su baskını sonrası temizlikleri çok hızlı bir şekilde müdahale edilerek su tahliyesi yapılmaktadır. Su basması sonrası siz değerli müşterilerimizin en hızlı şekilde mağduriyetini gidermek ve temizlik Hizmeti en kaliteli ve en hızlı bir şekilde sunmaktadır.

 


 Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..
 Beta Temizlik Hizmetleri